Jesteśmy firmą rodzinną

Koncentrujemy swoją działalność na naprawach i produkcji elementów hydrauliki siłowej. Sukcesywnie poszerzamy swoją ofertę o sprzedaż podzespołów układów hydrauliki, co daje nam możliwość w pełni kompleksowej obsługi klienta. Oferowane przez nas produkty i serwis znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, transportu i usług. Wieloletnie doświadczenie, wyszkolona kadra pracownicza oraz bogaty park maszyn pozwala nam na realizacje wszelkich wyzwań stawianych przez naszych klientów.

Istniejemy na rynku od 1982 roku

Zadaniem naszej firmy jest wszechstronna obsługa serwisowa, wykonawstwo elementów oraz podzespołów hydrauliki siłowej oraz sprzedaż produktów hydrauliki siłowej i maszynowej. Naszym celem jest pozyskanie satysfakcji klienta poprzez profesjonalną i kompleksową obsługę.

Współpraca

Od 1982r do dnia dzisiejszego, poprzez szereg napraw, oraz cennych doświadczeń, rozpoczęliśmy współpracę z wieloma firmami. Zaowocowało to szeregiem kontaktów, dzięki którym jesteśmy w stanie być konkurencyjni i sprawni w działaniu. Praktyka którą posiadamy, oraz zaplecze programowe np. Solid Adge, daje nam możliwość projektowania zgodnie z wymogami jakie stawiają nam współczesne czasy. Klienta traktujemy jak partnera biznesowego. Zaspokajamy jego oczekiwania, a jego powrót jest najlepszym dowodem na naszą skuteczność. Lata praktyki serwisowej zostały docenione również przez naszych dostawców, otwierając nam możliwość sprzedaży ich produktów zarówno z dziedziny hydrauliki np. REXROTH, HYDAC, HYDRO LEDUC, DANFOS, HIAB….., rolniczej poprzez sprzedaż i serwis ciągników kompaktowych YANMAR i maszyn budowlanych Venieri

Wciąż podnosimy poprzeczkę dążąc zarówno do poszerzenia asortymentu jak i usług.

NIE BOIMY SIĘ WYZWAŃ !!

Wiemy wszystko o hydraulice siłowej

Facebook

Sprzedaż na Allegro

Jesteśmy dystrybutorem

Kontakt

Autoryzowany dystrybutor ciągników kompaktowych YANMAR oraz maszyn budowlanych Venieri.